Poziv za registraciju rukometnih klubova, delegata/kontrolora i sudija

Poštovani rukometni radnici,

Na stranici rukometnog Saveza BiH trebate izvršiti registraciju za narednu sezonu 2019/2020.

To mozete uraditi na slijedeći način:

1. Na oficijalnoj stranici saveza www.rukometnisavezbih.com na toolbaru naći ćete menu pod imenom Log In

2. Kada kliknete na stranicu Log In izbacit će Vam novi prozor u kojem možete izvršiti registraciju.

3. Nakon što izvršite registraciju imate pristup na svom profilu. U pod meniju na svom profilu mozete ući u svoj profil i dodati podatke o sebi.

4. Kada kliknete na Moj Account dobit ćete mogućnost da pristupite svom računu. Na lijevoj strani će se pojaviti niz u kojem možete naći meni Moj Account gdje trebate dodati osnovne podatke o sebi tj. Klubu. U polje IME za klubove treba upisati „RK“ a u PREZIME ime kluba

Nakon registracije dobit ćete obavijest da ste uspješno izvršili registraciju na stranicu RSBiH.

Kada se registrujete dobit ćete mogućnost da pristupite stranici Liga DATa gdje će se nalaziti svi dokumenti vezani za takmičenja u okviru RSBiH. Deteljne upute oko korištenja stranice dobit ćete na mail koji ste registrovali na stranici.

S poštovanjem,

Rukometni savez BiH